Podfond

Realitní podfond RMC Properties je součástí českého investičního fondu ZMJ SICAV. Vznikl jako nová právní forma kolektivního investování přes investiční fondy. Ve fondu působí kvalifikovaní investoři a v České republice má postavení jednoho z nejtransparentnějších investičních nástrojů. Podfond RMC Properties byl 13. června 2017 zapsán do seznamu fondů Českou národní bankou (ČNB), jejíž regulacím podléhá.

V rámci dlouhodobé strategie fond investuje do nových zahraničních projektů, přičemž hlavním cílem je posílení postavení právě na zahraničních trzích.

 

Strategie

Společná investice do hodnotných projektů Za naším úspěchem a dobrými výsledky je tvrdá práce a dlouholeté know-how.

Investiční strategií podfondu RMC Properties je dosáhnout zhodnocování investic v developerských projektech. Cílem je přitom neustálé vyhledávání vhodných investičních příležitostí. Soustředíme se na akvizici a rozvoj projektů či území s jedinečným potenciálem a charakterem. Jsme experti na vyhledávání a realizaci hodnotných projektů, které vyrůstají na území se správním „genius loci“ a které budou díky své perspektivní poloze a kvalitní architektuře dlouhodobě konkurenceschopné.

Investice

Naše společnosti se také prostřednictvím realitního podfondu RMC Properties, který je součástí českého fondu kvalifikovaných investorů ZMJ SICAV, zaměřuje na investice a developerskou činnost v oblasti realitních projektů na Slovensku a v zahraničí. Naší ambicí je rozšířit své působení do celé střední Evropy.

Kontakt

    * povinné pole

    cross Ďakujeme za odoslanie Vašej správy. Budeme Vás kontaktovať.